Дякуємо!

Наш менеджер вийде з Вами на зв'язок, щоб підтвердити Вашу участь.

Відеоматеріали UBM2018

Зареєструйтесь

на головну бізнес-подію 2019 року,
що відбудеться 16-17 березня на "Арена Львів"

Залиште свої контакти

та отримайте додаткову інформацію

СТАНЬТЕ УЧАСНИКОМ

Зареєструйтесь на головну бізнес-подію 2019 року

Заповніть форму,

щоб стати учасником Ukrainian Business Marathon 2019

Title

description

Наймасштабніша бізнес-подія
Західної України на “Арена Львів”

UKRAINIAN BUSINESS MARATHON

16-17 березня
Головна бізнес‑подія 2019 року

Євген Черняк – головний спікер форуму, який входить у TOP 20 Forbes, автор та ведучий каналу Big Money

Євген Черняк
number

учасників на одній події

number

експерти з розвитку бізнесу

number

реальних кейси

number

партнерів марафону

24 неймовірних спікери

Ярослав Заблоцький
Д.м.н., професор, керівник приватної Академії, практикуючий лікар. Власник мережі стоматологічних клінік TM "Клініка Заблоцького".

Власник одного з найдорожчих брендів в Україні у сфері професійних медичних послуг, вивів клініку на рівень франчайзингу та разом з франчайзі реалізував проекти в Одесі та Софії, у Києві та Львові відкрив Центри турботи про зуби – Denal Care Offices, де надається лише одна послуга – професійне чищення зубів. Автор книги «Як я став Заблоцьким. Пригоди стоматолога в червоному метелику». Автор і ведучий програми «Як я став».

Марина Авдєєва
Керуючий акціонер, CDO (Chief Distribution Office), CК «Арсенал Страхування”, що входить у ТОП-3 страхових компаній України.

З 2011 року є членом Advisory Board Міжнародного Інституту Бізнесу, м. Київ, беручи активну участь в аналізі, оцінці та коригуванні навчальних програм бізнес-школи МІБ: MBA, Executive MBA та International MBA.Спеціалізується в області ефективності управління бізнес-процесами, має ряд наукових публікацій на цю тему, часто виступає в якості експерта і спікера на заходах організованих відомими бізнес-школами.

Дмитро Деркач
Співвласник мережі кінотеатрів «Планета Кіно». Особисто котролює усі етапи сервісу, маркетингу та креативу компанії.

Співвласник мережі кінотеатрів «Планета Кіно». Особисто котролює усі етапи сервісу, маркетингу та креативу компанії.

Ірина Данилевська
Засновник та голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week. Президент Ukrainian Fashion Council. Засновник премії Best Fashion Awards.

Голова оргкомітету конкурсу молодих дизайнерів "Погляд у майбутнє". Успішна бізнес-леді, яка уособлює фешн-індустрію України.

Рената Чучмай
Практик, професійний HR-управлінець, бізнес-коуч.

Senior Vice President HR Business Partnership SoftServe, топовий HR-фахівець України, практик, професійний HR-управлінець, бізнес-коуч, Senior Vice President HR Business Partnership SoftServe. Досвід роботи у сфері управління персоналом – 20 років. Серед професійних досягнень Ренати Чучмай: архітектура екосистеми та розвитку талантів, формування структури компанії «з нуля» до 4500 працівників і розроблення HR-маркетингових стратегій для компаній України, Словаччини, Тунісу, Єгипту та Китаю, проведення тренінгів з HR-компетенцій та управлінських навичок у шести країнах світу.

Катерина Балановська
Генеральний директор міжнародної компанії Висоцький Консалтинг Київ

Visotsky Consulting - 8 років поспіль являється лідером впровадження інструментів управлніння в компанії малого та середнього бізнесу в країнах СНД.

Дар'я Лещенко
СЕО та партнер SupportYourApp, провайдера технічної підтримки користувачів на 15 мовах для IT-компаній в 28 країнах.

Перша жінка з України, яка була прийнята до Forbes Tech Council, володарка нагороди Top 30 Under 30 Kyiv-Post 2017, входить до списку «500 найвпливовіших жінок України» за версією журналу Woman. Ментор жіночого Google Hackathon і Startup Weekend Ladies, викладає в IT Business School. Представляє Україну в Канадсько-українському проекті підтримки торгівлі та інвестицій CUTIS, учасниця ініціативи ІТС SheTrades.

Юрій Филюк
Засновник платформи «Тепле Місто» та керівник проекту «Промприлад. Реновація».

Засновник платформи «Тепле Місто» та керівник проекту «Промприлад. Реновація». Юрій займається проектами, які спрямовані на впровадження системних та сталих позитивних трансформацій у суспільстві.

Володимир Малічевський
Віце-президент Корпоративного університету ГК "Нова Пошта". PhD, МВА, Сертифікований консультант з управління СМС.

Президент Асоціації консультантів СМС-Ukraine. Власник ICPM Consulting. Експерт з підвищення ефективності організацій та побудови систем навчання. Більше 20 років проводить бізнес-тренінги, семінари, майстер-класи, сесії планування та фокус-групи. Має практичний досвід роботи в бізнесі - більше 18 років, на посадах СЕО, директора компаній, директора з персоналу, в компаніях з українським та іноземним капіталом, з чисельністю персоналу до 8000 чоловік. Спікер національних конференцій, автор кількох книжок, публікацій та статей.

Катерина Ковалевська
МВА, директор компанiї “Проф-Консалтинг”, керiвник програми Global HR Pro.

Власниця компанії «Проф-Консалтинг», Голова наглядової ради ГО HRFORUM, Інструктор глобальної сертифікаційної програми SHRM-CP & SCP та керівник навчальної програми Global HR Pro, співзасновниця та програмна директорка конференції Digital HR Ukraine.

Дмитро Дімбровський
Власник маркетингового агентства. 37 тис. замовлень з інтернету щомісяця.

Інтернет-маркетолог із 7-річним досвідом. Засновник Агентства інтернет-маркетингу. Разом з командою надає своїм клієнтам більше 37 тис. замовлень щомісяця. Автор книги «Комплексний інтернет-маркетинг» для бізнесу.

Світлана Павелецька
Директор департаменту маркетингових комунікацій 1+1 медіа. PR-фахівець із більш ніж 16-річним досвідом роботи. Партнер видавництва #КНИГОЛАВ.

Керівник департаменту маркетингових комунікацій медіахолдингу “1+1 медіа”. PR-фахівець із більш ніж 16-річним досвідом роботи у компаніях і агентствах. Багаторічний досвід у медіа-бізнесі, пов’язаний із зовнішніми та внутрішніми комунікаціями. Володіє глибокими знаннями у сфері репутаційного менеджменту - від репутаційного аудиту до розробки й реалізації комунікаційної стратегії (зовнішньої та внутрішньої), кризового менеджменту. Досвід у створенні та управлінні командою до 150 чоловік. Партнер видавництва #КНИГОЛАВ.

Анна Петрова
Засновниця Центру освіти підприємців Startup Ukraine, спільноти Selfmade Woman, коворкінгу Kyivworking, платформи трансформації і пробудження WakeUP.

Засновниця Центру освіти підприємців Startup Ukraine, спільноти Selfmade Woman, коворкінгу Kyivworking, платформи трансформації і пробудження WakeUP. За 6 років роботи у навчанні підприємців і сфері запуску нових бізнесів Анна допомогла більш ніж 1000 проектам почати свій успішний шлях, завоювала позицію експерта зі створення бізнесу в Україні, увійшла у список 30 видатних українців до 30 років і потрапила на обкладинку Forbes.

Олексій Адамів
Коуч №1 в Україні з досягнення цілей. Корпоративний тренер. Бізнес-консультант. Мотиваційний спікер.

Тренер, мотиваційний спікер та підприємець. Коуч №1 в Україні. Засновник Академії квантового розвитку Insane Genius Academy. Автор першого нескінченного бізнес-тренінгу Boost і найповнішого курсу з креативу і генерації ідей Space. Власник консалтингової компанії "Motirex". Організатор найбільшої бізнес-події Західної України Ukrainian Business Marathon.

Анастасія Владичинська
Експерт №1 з сервісу в Україні, засновник Vladychynska Consulting, автор та викладач Першої в Україні Школи сервісу. Серед її клієнтів: ОТР Bank, McDonalds, Allo, PromUA, MaxMarа.

Єдиний сертифікований консультант з побудови системи сервісу у Східній Європі за методологією DiJulius Group. Створює сервіс для компаній майбутнього та включає сервісне мислення. Серед клієнтів: ОТР Bank, McDonalds, Allo, PromUA, MaxMarа.

Роман Гавриш
Співзасновник маркетингової агенції Aimbulance, клієнти якої Pepsico, Mastercard, Danone, OLX, Укрсиббанк, Lipton, WOG, Нова Пошта та інші.

Лектор та ведучий навчальних програм у топових бізнес-школах: Києво-Могилянській та ЄБРР (понад 10 років). Серед його клієнтів: Pepsico, Mastercard, Danone, OLX, Укрсиббанк, Lipton, WOG, Нова Пошта та інші. Його агенція Aimbulance тричі ставала найефективнішою digital-агенцією року за версією Effie Awards Ukraine, увійшла до шортлиста Канських левів та четвертий рік поспіль отримує звання «Цифрової агенції №1» за версією рекламодавців.

Ліга Гаркуша
Cтарший тренер і засновник #ligagarkusha, спеціалізація: особиста і корпоративна місія, школа професійних бізнес-тренерів.

Успішний латвійський бізнес-тренер. Кваліфікований експерт з проведення тренінгів та внутрішніх навчань для компаній та бізнес-структур. Експерт з особистої місії та мотиваційний спікер. Щаслива мама 4 дочок. Понад 15 років проводить тренінги та симуляції з бізнес-процесів, утворення команди, корпоративної культури і комунікацій, готує професійних тренерів для внутрішнього навчання у компаніях і самостійної кар'єри у бізнес-навчанні.

Олесь Потягайло
Співзасновник групи компаній MARKQUEN.

Спеціаліст в області управління брендами у ритейлі, бізнес-тренер. Співвласник групи компаній MARKQUEN (один із лідерів ринку Східної Європи у своїй галузі), що спеціалізуються на виробництві видатних POP DISPLAYS. Як executive coach допомогає керівникам і власникам компаній досягати великих цілей, проводить стратегічні сесії, організовує конференції і семінари.

Ольга Артюхова
Бренд-менеджер ігристого напою №1 в Україні Fiorelli Fragolino.

Маркетолог не за освітою, а за покликанням. Бренд-менеджер ігристого напою №1 в Україні Fiorelli Fragolino. Практикуючий маркетолог, який на тренінгах ділиться тільки робочими інструментами і технологіями, підкріплюючи їх практичними прикладами з власного досвіду.

Орест Зуб
Онлайн-підприємець, блогер, мандрівник, письменник.

Онлайн-підприємець, блогер, мандрівник, письменник. Відвідав понад 100 країн світу, розвиваючи при цьому онлайн-бізнес. Започаткував україномовний блог про саморозвиток, подорожі та бізнес - http://openmind.com.ua/. Автор книги-бестселлера з тайм-менеджменту “Формула Продуктивності”.

Єгор Петров
Креативний директор і співзасновник Banda. Власник більше 202 міжнародних нагород, в тому числі Каннського Лева.

Креативний директор і співзасновник Banda. Власник більше 202 міжнародних нагород, в тому числі Каннського Лева.

Наталія Улинець
Спеціаліст з публічних комунікацій у комерційному та політичному секторах. Спеціалізується на репутаційному, кризовому PR та GR.

Засновник та керівник агенції публічних комунікацій Perfect PR та співвласник інформаційного видання Dyvys.info. Впроваджує комунікаційні стратегії для всеукраїнських та міжнародних компаній.
Команда Perfect PR впровадила більше 60-ти репутаційних стратегій, виграла 5 виборчих кампаній і врятувала понад 25 компаній від репутаційних криз. Досліджують світові комунікаційні тренди та впроваджують їх для українських компаній.

Ukrainian Business Marathon 2019

Це наймасштабніший бізнес-форум України нового покоління, що проводиться з 2017 року, та місце зустрічі для власників бізнесу, підприємців, топ-менеджерів, інвесторів та стартаперів, де учасники отримують новий досвід, ідеї та знайомства.

учасників на одній події

експерти з розвитку бізнесу

реальних кейси

партнерів марафону

Відеозвіт 2018

Дізнайтеся, чому Ukrainian Business
Marathon став найвідомішою бізнес-подією у Львові

Програма Ukrainian Business Marathon 2019

Відкриття
Реєстрація учасників
Ранкова кава
Психологія
Вступ, представлення
Ольга Фреймут
Досвід Олі Фреймут, як задовільнити найвибагливішого клієнта.
Ліга Гаркуша
Як Ваші наміри напряму визначають Ваш результат у бізнесі та не тільки. Бізнес з любов’ю.
Олексій Адамів
Теорія правильних рішень. Як визначити, що вам необхідно зробити у вашому бізнесі прямо зараз?
Анна Петрова
Бізнес з душею. Як перетворити мрію на бізнес, що приносить прибуток.
Команда
Рената Чучмай
Підтримуюче лідерство. Хто такий лідер сьогодні?
Обідній фуршет
Катерина Балановська
Роль власника в формуванні та утриманні команди.
Катерина Ковалевська
Global HR trends, Боротьба за таланти.
Володимир Малічевський
Трансформація команди в умовах VUCA.
Продукт
Ольга Артюхова
10 кроків до успішного бренду, або як стати зеленою вороною.
Юрій Филюк (Urban Space)
“Промприлад.Реновація” як нова інвестиційна модель для розвитку регіону.
Дмитро Деркач
Що насправді дає сервіс бізнесу?
НЕТВОРКІНГ
Ярослав Заблоцький
Як створити преміум-продукт, який буде доступний кожному?
Завершення дня
After Party:

вечірка для учасників UBM у клубі

malevich
Відкриття
Реєстрація учасників
Ранкова кава
Маркетинг
Вступ, представлення
Дмитро Дімбровський
Як залучити понад 37 000 клієнтів за місяць, використовуючи комплексний інтернет-маркетинг?
Орест Зуб
ОМБІЗ Формула або Як перестати вгадувати і надати (продати) клієнтам те, що їм НАСПРАВДІ потрібно.
Роман Гавриш
Доказовий маркетинг і його користь для бізнесу. 8 основних законів для росту бізнесу.
Світлана Павелецька (1+1 media)
Чи можуть емоції продати ваш бренд
Продажі
Марина Авдєєва
Як вийти на новий рівень продажів.
Обідній фуршет
Олесь Потягайло
Стратегія виходу на ринки ЄС та Азії. Лайфхаки та основні фейли.
Анастасія Владичинська
Як зробити ціну неважливою для клієнта.
Дар'я Лещенко
Як PROдавати?
Бренд і PR
Наталія Улинець
PR-тренди: як бізнесу комунікувати з next generation.
Єгор Петров (Banda.agency)
Як бізнесу бути креативним?
Ірина Данилевська (UFW)
Що може запозичити бізнес у fashion-індустрії?
БІЗНЕС-ГРА
Євгеній Черняк
Питання та відповіді
Завершення дня
Fun Business Show:

вечірка для учасників UBM у клубі

malevich

* Виступи відбуватимуться українською та російською мовою з використанням синхронного перекладу на українську.

ОБЕРІТЬ СВІЙ ФОРМАТ УЧАСТІ

Premium

 • - Big Boss+
 • - Ексклюзивні місця перед сценою
 • - Закрита вечірка зі спікерами
 • - Фотосесія зі спікерами
 • - Premium-сервіс
 • - Валюта для бізнес-гри +100%

Big Boss

 • - Business+
 • - Окремий столик реєстрації
 • - VIP-подарунки від партнерів
 • - Кращі місця у партері
 • - VIP-обід зі спікерами, Networking
 • - Валюта для бізнес-гри +50%

Business

 • - Сlassic+
 • - Відеозапис марафону
 • - Місця ближчі до сцени
 • - Спеціальні подарунки від партнерів
 • - Обідній фуршет
 • - Валюта для бізнес-гри +30%

Classic

 • - Програма марафону 2 дні
 • - Ранкова кава, тістечка
 • - Пакет учасника
 • - Участь у бізнес-грі
 • - Вечірка (Afterparty)
 •  

Відгуки учасників
про UBM 2018

Ukrainian Business Marathon 2019 – форум нового покоління

Перелік практичних порад, опираючись на власний досвід, актуальний контент та розбір питань сучасного бізнесу від топових експертів.

Знайомства з успішними та цікавими людьми у перервах між виступами, обговорення важливих ідей з новими бізнес-партнерами та друзями за інтересами протягом події.

Вечірка для учасників UBM 2019 – закриття головного бізнес-марафону зі спеціальною шоу-програмою, чудовою музикою, смачними напоями та святковою атмосферою.

стати учасником

Головна мета події

Місія UBM – розвинути підприємницьку діяльність в Україні через створення умов для найбільш продуктивного обміну досвідом з передовими експертами в основних галузях бізнесу.

Ціль UBM – створити бізнес-подію такого формату і якості, щоб 100% учасників поставили 10 балів з 10.

Середня оцінка від учасників минулого марафону
9.2/10

Місце проведення

Зустріч традиційно відбудеться на «Арені Львів» – одному з найновіших та найсучасніших стадіонів Європи.

Концепція споруди робить Ukrainian Business Marathon 2019 подією найвищого рівня і масштабу, а перебування на ньому комфортним і незабутнім.

Фотогалерея Ukrainian
Business Marathon

Забронюй своє місце На UBM2019

Щоб стати учасником головної бізнес-події!

Генеральний партнер

Парус Development - провідна компанія нерухомості на ринку України, напрямами діяльності якої є проектування, будівництво та реалізація масштабних інноваційних житлових проектів. Компанія звела понад 120 000 квадратних метрів житла, що стали затишною домівкою для 1100 сімей та понад 10 000 квадратних метрів комерційних площ. Парус Development працює на ринку з 2015 року. Детально продумана футуристична архітектура, креативні інженерні рішення та інтеграція у сучасні технології дозволяє бути лідерами на ринку української нерухомості.

Автомобільні партнери

Книжкові партнери

HR партнер

Розважальний партнер